Gospodarstwo agroturystyczne "U Romka" to dwa budynki, położone w malowniczej miejscowości Gronków. Wyposażony jest w 4 pokoje 2/3 osobowe o wysokim standardzie, otoczony dużym ogrodem, w którym znajduje się altanka. Pyszne obiady na które składają się głownie tradycyjne podhalańskie potrawy, wykonane są z produktów ekologicznych, uprawianych przez nas. Tradycyjnie robione sery, oscypki czy masło oraz warzywa z naszych pól znane są z wyjątkowego smaku i cieszą się dużą popularnością w śród odwiedzających nas turystów.

Gospodarstwo posiada atest Państwowego Urzędu Weterynaryjnego.

     Pokoje u Romka to cisz spokoj i wypoczynek dla gosci.Dla osób lubiących słoneczne kąpiele oferujemy możliwośc zrobienie sobie pikniku na pachnącej łące, z kocem/leżakiem i chłodnym napojem w ręce.Amatorów leśnych przechadzek, zapraszamy do oklicznych lasów, obfitujących w grzyby, maliny, borówki.Osoby mające ochote ochłodzić się, mogą pojechać nad rzękę Białkę, słynącej z krystalicznej czystości oraz urokliwych widoków.Chętnych na piesze wycieczki napewno zauroczą widoki oraz krajobrazy nie mające sobie równych nigdzie na świecie,podczas pieszych wycieczek, każdy turysta powinien zwiedzić okolice Obłazowej, zwiedzając mini jaskinie.
    Jesteś amatorem aktywnego wypoczynku? Nie cieszy Cię wylegiwanie się na słońcu? Dla Ciebie także mamy atrakcje. Nie licząc możliwości biegania jazdy na rowerze, w naszych okolicach znajdują się ścianki skalne, które amotorzy wspinaczek mogą zdobyć.
    Oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów, dla osób mających ochote na przejażdżki rowerowe
W niedużej odległości, około 200m znajduje się stadnina koni.
    Cenna dla naszych klientów wynośi 20zł/h z instruktorem.